中文
Profile Avatar
DrusillaHein
82 Shore Street
Stockdalewath, NA Ca5 8el
United Kingdom
078 6956 6928 http://laceypurser9420.host-sc.com/
Krūties padidinimo chirurginė procedūra su implantais atrodo, kad ji gauna apeliaciją, kai ji atvyksta į moteris, norėdama sustiprinti jų išties mažų bustų dydį ar ištaisyti, kuris gali pakenkti jų pasitikėjimui ir savigarbai.
Nepaisant didelės kainos, Krūtų padidinimo chirurginis gydymas lieka tarp labiausiai žinomų kosmetikos procedūrų, kurias reikia atlikti Jungtinėse Amerikos Valstijose. Amerikos plaučių chirurgų draugija (ASPS) apskaičiavo, kad krūtų didinimas 2011 m. JAV buvo 13,8 mln. Estetinio gydymo, o 307,000 - krūtų implantai.
Tiesiog kas yra krūtų padidinimas?
Krūtų implantas yra krutu Didinimas - medicininis protezas, kuris yra pritvirtintas prie krūties ląstelių arba krūtinės raumenys, kad padidintų krūties dydį (stiprinimas) arba atstatytų krūtinę pagal mastektomiją arba spręstų įgimtą problemą.
Kinds
There Yra 2 pagrindinės krūtų padidinimo priemonės: druskos tirpalas ir silikono gelis. Abu tipai pagaminti iš gumos silikono išorinio dangčio, taip pat užpildo. Implantai skiriasi pagal dydį, apvalkalo storį ir formą (kontūras).
Sveikų dantų implantas turi išorinį dangą, pagamintą iš silikono elastomero, kuris yra pripildytas švariu ir steriliu fiziologiniu tirpalu (druska ir vanduo). Brinjančių implantų kaina yra mažesnė.
Silikono dantų implantas taip pat turi elastomero silikono dangą, tačiau jis yra pilnas klampios plastikinės gelio (silikono). Šio tipo dantų implantas yra netgi labiau įprastas prie prisilietimo.
Papildomas dantų implantas, skirtas priaugti krūtinę, yra alternatyvus dantų implantas, kuris naudoja įvairius užpildus, tokius kaip sojos aliejus, polipropileno virvė, Ką daryti, ir tt Nė vienas sudėtinis dantų implantas nėra leidžiamas FDA.
Formavimas
implantai yra 2 pagrindinės formos: apskritas ir anatominis (kai kuriais atvejais vadinamas lašais, kontūriniais arba suformuotais implantais).
Apskrito implantai
Apvalaus formos dantų implantas yra labiausiai paplitęs, nes jis paprastai yra tinkamas daugumai klientų ir taip pat turi daug labiau natūralią išvaizdą nei jos ekvivalentas, kai kalbama apie krūtinės padidėjimą.
Privalumai: Apvalūs implantai suteikia moterims didžiausią pakėlimą, pilnumą ir skilimą. Jie taip pat galėtų pagerinti krūtų pirminį įvertinimą. Jei šis dantų implantas transformuojasi arba pasisuka į kišenę, jis išliks subalansuotas, o krūtų forma neiškraipys.
Trūkumai: kai kurios moterys mano, kad jos sukuria daugiau "netikro" arba "papildomo" išvaizdos, lyginant su ašarų implantais
Fiziologiniai implantai.
Fiziologiniai implantai formuojasi kaip ašarojimas, turintys daug daugiau kiekio šalia dugno, nei viršuje. Išskyrus iš priekio ir taip pat sukuriant pasvirusią formą, pritvirtinant virš viršutinio kūno raumenų audinių, jie atsiranda labiau pailgos formos.
Privalumai: Dantų implantai sukuria tokią formą, kuri daug labiau primena moterišką natūralų krūtinės formą.
Trūkumai: jei fiziologiniai implantai pasisuka kišenėje, yra pavojus, kad jie gali iškraipyti krutines didinimą (http: //laceypurser9420.host-sc.com) krūtinės formos. Šio tipo dantų implantų kainos yra daugiau nei suapvalintos implantai.
Surface
Krūties stiprinimas apima arba sklandų mūsų skiriamuosius kriauklės paviršiaus plotus, su pirmuoju pojūčiu, pavyzdžiui, už baliono ar sklandaus plastiko dangtelis, taip pat paskutinis panašus Puikus švitrinis popierius.
Lygiose implantose yra plonesnės dangos, taip pat jas galima laisvai pašalinti krūtinės kišenėje. Manoma, kad šie implantai ilgesni, palyginti su išskirtiniais implantais, ir jie taip pat turi mažesnę tikimybę, nei jų skiriamasis atitikmuo.
Sukurtas išskirtinis krūtų padidinimas, kad implantas būtų judamas į krūtinės kišenę. Jo nedidelis šiurkštumas palaiko ląsteles aplink dantų implantą jų išankstinėse paskirties vietose. Natūralios tekstūros implantai dažniausiai randami ašarų formos implantuose, kuriuose jie yra tinkamai išdėstyti per krūtinės dalį.
Tailando krūtinės chirurgijos nepakankamai geros kokybės ir gana priimtinos kainos padarė šią Rytų šalį patikimu ir patikimu Plastikinės chirurgijos centras vakariečiams. Daugelis užsienio pacientų nori pereiti per plastikines operacijas, tokias kaip "Facelift" Tailande.


Yra du pagrindiniai krūtų implantų tipai: druskos, taip pat krutu didinimas, kaip užpildytas silikono gelis. Jei šis dantų implantas transformuojasi arba pasisuka į kišenę, jis tikrai bus išlaikytas subalansuotas, taip pat, kad busstų forma neiškraipys.
Šie krutu didinimo implantai laikomi ilgesniais, palyginti su skirtingais implantais, ir turi mažesnę tikimybę Purslų, palyginti su jų tekstūruotu ekvivalentu. Skirtingų krūtų implantai buvo sukurti taip, kad implantas nebūtų perkeltas į pertvarų kišenę. Išvaizda tipo implantai visų pirma yra aptiktos lašelinės formos implantais, kuriuose jie tinkamai sutvarkomi krūties ląstelėse.

我的邮件

来自主题日期状态
First Page Previous Page
1
Next Page Last Page
Page size:
select
 0 items in 1 pages
No records to display.

 美国总部:吴宝健/Jim Wu  电话:001-832-581-3118  手机:001-832-875-1816  邮箱:jimwu@usachinabridge.com 

  休斯顿办公室:郭苗  地址:2901 Wilcrest  Dr. Suite 205, Houston, TX 77042  手机:001-832-350-6666  邮箱:miaosmith@usachinabridge.com

 北京办公室:申丹  地址:北京市朝阳区三丰北里1号悠唐国际A座901室  手机:13910398912  邮箱:wecasandy@yahoo.com

广州办公室:邵小伟 地址:广州市环市公路326号亚洲国际大酒店1309室 手机:13533866218 邮箱:xiaowei@usachinatraining.com 

© 2012 US-China International Business Network. All rights reserved.   |  隐私声明  |  服务条款  |  登录